Заняття на ТЕЦ

На виконання листа МОН «Про відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні» від 13.04.2018 р. № 1/9-235 з метою закріплення теоретичного матеріалу та формування практичних навичок із дисципліни «Основи охорони праці» 27 квітня  2018 року на базі Черкаської теплоелектростанції відбулися комплексні практичні заняття організовані та проведені доцентом кафедри права і соціально-гуманітарних дисциплін Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Гаркавим С.Ф.

Під час занять  студенти мали змогу ознайомитися з особливостями  технологічного процесу роботи підприємства. Для закріплення теоретичних знань студенти груп БФКБ – 114,214,314і склали заліки з одяганням фільтруючих протигазів, перенесення потерпілих різними способами уражень з наданням їм першої медичної допомоги. Було відпрацьовано цільовий та  вступний інструктажі з охорони праці, пожежної безпеки, організацію роботи служб охорони праці на підприємстві, укриття працівників  у захисних спорудах, тематику електричної та пожежної безпеки, проведення реанімаційних  заходів  потерпілим.

Завдяки проведеним заняттям студенти отримали можливість у реальній ситуації виявити рівень своєї готовності та знань з основ охорони праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.