Всеукраїнський тиждень права

У Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відзначили Всеукраїнський тиждень права.

05 грудня 2018 р. команда студентів-правників інституту взяла участь у студентській олімпіаді з теорії та історії держави та права, що проводилася серед студентів вищих навчальних закладів м. Черкаси на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Студентка І курсу Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» групи БП-118 Ірина Кравець посіла ІІІ місце.

11 грудня 2018 р. у Черкаському інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася зустріч студентів-правників з працівниками патрульної поліції міста Черкаси. Майбутні юристи мали можливість прослухати лекцію про дотримання прав людини. Працівники поліції ознайомили студентів з новими підходами у роботі патрульної поліції, розповіли про найпоширеніші правопорушення, з якими доводиться стикатися у повсякденній роботі, зокрема, насилля у сімʼї, вулична злочинність, наркоманія, безпека на дорозі тощо. Поліцейські акцентували увагу на статтях, які дають право застосовувати до осіб, що вчинили протиправний проступок, спецзасоби (кайданки, сльозогінні засоби). За участю студентів було змодельовано практичну ситуацію із демонстрацією поверхневої перевірки та особистого огляду особи, під час яких наголошувалося на недопущенні порушення прав людини та громадянина. Студенти з інтересом поставилися до цього заходу та активно ставили запитання до присутніх гостей.

12 грудня 2018 р. студенти інституту групи БП-117 відвідали Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області з метою ознайомлення з практичною діяльністю цієї служби. Працівники територіального управління юстиції ознайомили студентів зі специфікою діяльності підрозділів головного територіального управління юстиції, його основними функціями, повноваженнями та завданнями. Під час бесіди з працівниками управління майбутні юристи обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні, довідались про те, як підготувати себе до роботи у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.