Всесвітній тиждень грошей

Global Money Week ‒ міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань студентської молоді щодо фінансів з метою розбудови фінансового майбутнього.

Студенти-правники взяли участь в черговому заході, проведеному в рамках «Global money week у 2021 році» в Черкаському інституті Університету банківської справи.

В рамках цього студентам було проведено відкриту лекцію на тему: «Організаційно-правові основи страхування в Україні», де було розглянуто такі питання, як отримання фінансових (страхових) послуг, здійснення юридичної експертизи договорів страхування та страхове шахрайство.

Студенти зареєструвалися та пройшли онлайн навчання у Центрі надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вісімнадцять студентів-правників записалися волонтерами для здійснення волонтерської юридичної консалтингової діяльності.

З 25 березня по 29 березня 2021 року проходить Тиждень надання безоплатної правової допомоги студентами-консультантами юридичної клініки “ЮРКОНСАЛТ” у сфері фінансових відносин. Громадянам буде надано правову консультацію з таких питань: порядок нарахування відсотків за користування кредитом; виплата боргових зобов’язань; документальне оформлення споживчого кредиту, порядок оформлення рахунка спадкодавця.

“Бережіть себе та свої гроші!”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.