Вітаємо переможців та учасників фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 грудня 2016 року підведені підсумки ІІІ (ІІ) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс є вшануванням творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, проводиться  з метою виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні і за її межами.

Вітаємо переможців та учасників фінального етапу наших чарівних дівчат: Соломко Катерину Володимирівну, голову студентського наукового товариства Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» з 1 місцем та Думу Олену Миколаївну, активну учасницю наукового та громадського життя інституту з  2 місцем.

Вітаємо наставника переможців – Майстренко Світлану Віталіївну, доцента кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук. Майстренко С. В. здійснює підготовку студентів для участі у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Українська мова (за професійним спілкуванням)», Міжнародному конкурсі з української мови імені Т. Шевченка, Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика, на яких студенти Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» завжди серед кращих.

Бажаємо перемоги нашим дівчатам у фіналі конкурсу, який відбудеться 4 лютого 2017 року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.