Весна починається з Кобзаря

Свою Україну любіть,
Любіть її… во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За нею Господа моліть.

Весна починається з Кобзаря

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

В Інституті вже стало традицією відзначати Шевченківські березини,  цьогоріч вони присвячені 207 річниці з дня народження та 160 річниці з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка (1814 – 1861).  Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря». Експозиція книжково-ілюстративної виставки «Шевченкова свіча століттями горить»  знайомить з виданнями  про життя і творчість поета, розкриває його багатогранну і творчу особистість.

Життєдайне і завжди, в усі часи актуальне слово безсмертного Кобзаря хвилює серця молоді, Щоб почути  Тарасове слово,  на Черкащині започаткували челендж  #Шевченку207 – охочих долучитися запрошують ділитися в соцмережах улюбленими рядками з творчості Кобзаря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.