Вебінар «Почни свою кар’єру фінансиста із АССА»

Державна служба якості освіти України та Академія ДТЕК запрошує на вебінар

«Почни свою кар’єру фінансиста із АССА»

25 червня 2020 року відбудеться вебінар «Почни свою кар’єру фінансиста із АССА», організований Державною службою якості освіти України та Академією «ДТЕК».

Впродовж вебінару ви дізнаєтеся про організацію процесу навчання та сертифікації, умови, види та механізм побудови процесу навчання, з яких саме етапів складається повна кваліфікація АССА і як саме можна найефективніше пройти весь цей шлях із мінімальними витратами часу та енергії.

Запрошуємо на вебінар:

  • Студентів закладів вищої освіти, переважно фінансового напряму
  • Випускників ВНЗ, шкіл та інших закладів освіти фінансового напряму
  • Експертів, фахівців – фінансистів, бухгалтерів, аудиторів, економістів тощо.

АССА (Association of Chartered Certified Accountants) – міжнародна професійна асоціація бухгалтерів, яка надає можливість отримати додаткові знання, навички у сфері фінансів, обліку, аудиту та менеджменту.

АССА кваліфікація – це визнана фахова вища освіта у сфері обліку, фінансів, аудиту та менеджменту, яка відповідає міжнародним стандартам навчання в області Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC). Повна кваліфікація АССА дорівнює магістерському диплому та визнана у більшості країн світу.

Вступне слово: Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України

Тетяна Шерман, керівник управління зовнішнього ринку Академії «ДТЕК»

Спікер вебінару: Кутепова Анна – куратор відкриття, запуску та роботи УЦ рівня Silver АССА В Академії ДТЕК.

Захід організовано у рамках реалізації проєкту «Держава та суспільство» в межах меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Академією ДТЕК

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyIyc-s8uoqerrQoPCU_yXSbzSp97aBIggLF0PpOdjRH_maA/viewform?usp=sf_link

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.