Структурні підрозділи

social network structure


В.о. директора Черкаського відділення Шабанова Олена Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент

Стаж науково-педагогічної роботи – 19 років.

Нагороджена дипломом лауреата конкурсу «Кращий викладач Університету банківської справи НБУ» у номінації «Кращий куратор» (2011) та почесною грамотою АТ «Ощадбанк» за багаторічну плідну співпрацю (2018).
Сфера наукових інтересів – страхові механізми пенсійного забезпечення.
Є автором і співавтором більше 50 наукових праць, зокрема співавтор 3 монографій.
Займалася виконанням грантових проєктів за напрямом «Фінансова грамотність в Україні», що реалізовувалися у співпраці з USAID. Брала участь в організації регіональних турнірів з фінансової грамотності у Черкаській області. Входила до складу журі Всеукраїнського турніру юних знавців з фінансової грамотності.

 


Заступник директора Черкаського відділення
Хуторна Мирослава Емілівна, доктор економічних наук, доцент

Стаж науково-педагогічної роботи – 19 років.

Нагороджена дипломом Черкаського ГРУ АТ «Приватбанк» (2017), грамотою ДВНЗ «Університет банківської справи» (2018) та відзначена подяками ДВНЗ «Університет банківської справи» (2019, 2021) за сумлінну працю, успішну педагогічну діяльність, активну участь у життєдіяльності та розвиток наукової діяльності Університету.

Сфера наукових інтересів – фінансова стабільність в макро-, мезо- та мікрорівневих вимірах; зелені фінанси; фінансовий аспект теорії сталого розвитку.

Є автором і співавтором понад 100 наукових публікацій, зокрема 7 монографій, у тому числі однієї одноосібної.

Завідувач сектору Меркотан Марина Анатоліївна

Провідний бібліотекар Якубова Любов Сергіївна

Бібліотека має універсальний книжковий фонд, основу якого складає навчальна та наукова література економічного змісту. Для інтелектуального розвитку особистості бібліотека пропонує різноманітний вибір художньої літератури та книг по психології успіху та бізнес-психології. Кількісний і якісний склад фонду дозволяє стовідсотково забезпечити всі навчальні дисципліни та науково-дослідні роботи студентів і викладачів. Питання книгозабезпеченості навчального процесу – одне з найголовніших у роботі бібліотеки, тому його аналіз проводиться постійно.

Провідний економіст Ващенко Жанна Володимирівна

Начальник відділу – Ганенко Сергій Іванович

Експлуатаційно-технічний відділ є структурним підрозділом Черкаського навчально-наукового інституту  Університету банківської справи.

Основними завданнями експлуатаційно-технічного відділу є:

  • Здійснення організаційних і контрольних заходів щодо будівництва, ремонту, експлуатації та утримання об’єктів інфраструктури Інституту;
  • Належне утримання виробничого обладнання та устаткування, моніторинг їх технічного стану та організація роботи, пов’язаної із проведенням діагностики та експертизи їх технічного стану і планово-запобіжних ремонтів;
  • Господарське обслуговування та матеріально-технічне забезпечення діяльності структурних підрозділів, складського обліку майна, створення належних умов праці, побуту та відпочинку.

Режим роботи:

Понеділок-пятниця: 8:30-17:00
Обідня перерва: 12.30-13.00
Субота та неділя: вихідні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.