«Skill Lab: власна справа»

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (далі – ЧОМРЦ) спільно з CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток КСВ», Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують для молоді Черкащини з 25 червня до 25 липня проект «Skill Lab: власна справа».

Проект «Skill Lab: власна справа» – це тренінгова програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідним для успішної реалізації бізнесу та орієнтована на молодь 16-35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Черкасах та Черкаській області. Протягом навчання учасники та учасниці дізнаються про особливості запуску власного бізнесу, правові та фінансові питання при створенні підприємницької діяльності, основи написання успішного бізнес-плану, навчаться формувати успішну маркетингову стратегію та презентувати свій продукт.

Відкриття та презентація проекту заплановані на 25 червня 2019 року з 15.00 до 17.00 години у приміщенні прес-центру Обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: бульвар Шевченка, 185.

Участь у заході візьмуть представники інститутів громадянського суспільства, установ, що працюють з молоддю, навчальних закладів, студентських та учнівських рад, а також провідних бізнес-організацій та державних структур, ЗМІ.

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті проекту та поспілкуватися з майбутніми молодими підприємцями.

Орієнтована кількість учасників: 40 осіб.

Контактна особа: Кудрявцева Олена 0985267943.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.