Розвиток студентської науки

Анонсований Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми функціонування ринку фінансових послуг України в умовах економічної нестабільності» було проведено студентським науковим товариством університету 08 грудня 2016 року на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Варто зазначити, що проведення круглого столу – це ініціатива випускників нашого інституту, які продовжили навчання в магістратурі Київського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Ініціатива проведення заходу, вибір місця його організації, безпосередньо організація та реалізація круглого столу – все це своєрідний жест вдячності рідному інституту, свідчення зростання їх самодостатності та особистісного розвитку, нових наукових здобутків, а також, сприяння політики університету щодо всебічної підтримки творчого потенціалу наших студентів.

Разом з викладачами та студентами ДВНЗ «Університет банківської справи», в процесі наукового диспуту, обговорення набували надзвичайно актуальні питання розбудови та піднесення вітчизняної економіки. Широко обговорювалися проблеми сучасних тенденцій соціально-економічного розвитку, проблеми теорії та практики сфери фінансового-кредитних відносин в умовах інтеграційних процесів в Україні, євроінтеграційні виклики та їх рішення в економіці України, а також загальні глобальні зміни та виклики банківництва в цілому.

Варто відзначити високий рівень наукових доповідей, що базуються на основі результатів ґрунтовних досліджень наукових проектів доповідачів.

Слід наголосити, що такі заходи є персональною нагородою для викладачів інституту – колишніх наставників магістрантів, а також вагомим  заохоченням молодих науковців для розкриття творчого потенціалу молоді. Такі заходи служать стимулом дальшого творчого зростання молодих  науковців, та надихатимуть їх на нові наукові звершення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.