Поведінковий аналіз від Данила Протаса

19 лютого в інституті відбулася гостьова лекція студентів з дипломованим практичним психологом, тренером НЛП (нейролінгвістичне програмування), фахівцем поведінкового аналізу Протасом Данилом Васильовичем.

Психологом було продемонстровано швидку діагностику по міміці і жестам студентів, а саме: «Тактика погляду», «Положення голови». Студенти були під впливом позитивних емоцій і навіть вражені від того, яке має значення нахил голови праворуч та ліворуч, як своїми діями показати емоційну зацікавленість або ж інтелектуальний інтерес. Студентам було запропоновано можливість попрактикуватись у різних життєвих ситуаціях, після яких проводився психологом детальний аналіз поведінки.

Також студенти дізналися про кваліфіковану психологічну допомогу при зіткненні з такими обставинами: стрес, фобії, депресія, страх іспитів, переговорів, співбесід та інших важливих подій.

Звернення по допомогу до психолога – це перший крок, який свідчить про реальне бажання щось змінити в собі, у своїх міжособових стосунках або в професійній сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.