Поєднання теорії та практики: міжнародний досвід і вітчизняна практика

Університетом банківської справи засновано тісну співпрацю щодо підвищення кваліфікації банківських працівників з одним із найбільших фінансових інститутів української держави АТ «Ощадбанк». Навчальні курси передбачають використання інноваційних методів  організації  тренінгів, що спрямовані на вивчення передового досвіду в галузі комерційного банківництва, опанування результатів сучасних наукових досліджень, оцінки тенденцій та викликів на ринку банківської діяльності.

На базі Черкаського інституту, в рамках підвищення кваліфікації працівників АТ «Ощадбанк», проведено круглі столи на тему: «Ефективне фінансування банківської системи як основа макроекономічної стабільності», та «Професійні компетентності управлінських рішень». Круглі столи реалізовано за участі працівників регіональних дирекцій АТ «Ощадбанк», старшого викладача кафедри банківської справи Діденка Сергія, доцента кафедри економіки та управління Пасєки Анни, а також  експерта з Німеччини, досвідченого практика – Вольфганга Бернекера. Пан Бернекер протягом свого професійного життя набув вагомого досвіду та знань в галузі банківництва.  Основним напрямком його роботи на сучасному етапі є освіта та навчання співробітників, розробка дидактичної та методологічної концепції, проведення семінарів, зокрема, з питань керівництва, управління та мотивації співробітників.

Щодо подальшого розвитку освітніх програм підвищення кваліфікації практиків банківських установ, Черкаський інститут все активніше займається дослідженнями та імплементацією альтернативних методів навчання і викладання, аби якісніше забезпечувати різноманітні потреби все більшого числа слухачів підвищення кваліфікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.