Партнерство

Партнерство

Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» щодо працевлаштування випускників:

  1. Черкаське відділення А-банк запрошує на роботу студентів! Контактна інформація: a-bank.com.ua або (0472) 50-60-65
  2. UniCreditBank запрошує студентів магістратури до участі у конкурсі 12 UniОлімпіади. Мета UniОлімпіади – пошук обдарованої молоді, сприяння підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців та пропозиції кращим випускникам ВНЗ працевлаштування в міжнародному банку. Програма стажування надає майбутнім випускникам можливість навчання у бізнесі та підтримуючих підрозділах UniCredit Bank.
  3. НБУ пропонує на постійні основі стажування студентам ДВНЗ «Університет банківської справи» із подальшим зарахуванням до кадрового резерву в Національному банку України. Запрошуються на стажування до Національного банку України студенти старших курсів вищих навчальних закладів України фінансово-економічних, ІТ-спеціальностей, лінгвістів (англійська мова). (Деталі)
  4. Компанія Everlabs студентам пропонує роботу!!! Сучасна наукова думка відображає єдність поглядів дослідників, практиків та експертів в тому, що економічний розвиток і добробут держави в сьогоднішніх умовах значною мірою залежить від розвитку сектору високих технологій та інноваційної діяльності країни. Такі тенденції не залишаються поза увагою освітніх процесів Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». На базі Черкаського навчально-наукового інституту 13 грудня о 14:30 год. відбувся круглий стіл-зустріч: «Розвиток інформаційних технологій у світі та в Черкасах». Зустріч та обговорення перспектив розвитку інформаційних технологій та взаємодія щодо реалізації подальших сумісних проектів, що відбулася з керівником компанії Everlabs Олегом Паськом.
  5. Стажування у Світовій організації торгівлі. Секретаріат Світової організації торгівлі (World Trade Organisation) пропонує програму стажування для студентів, які мають базову вищу освіту, бажають отримати практичний досвід і поглибити свої знання про міжнародну торговельну систему.
   Стажери працюють в секретаріаті СОТ у Женеві і виконують завдання, що допомагають краще розуміти роботу організації і торговельної політики в цілому. Вони отримують щоденну оплату розміром 60 CHF.
   Тривалість стажування – до 24 тижнів, залежно від проекту. Стажування може розпочатися в будь-який час протягом року.
   Вимоги:
   – бути громадянином країни-члена СОТ;
   – мати диплом бакалавра (економіка, право, політологія, міжнародні відносини) і закінчити перший рік навчання на магістратурі;
   – вік – 21-30 років.
   Документи:
   Кандидат повинен подати онлайн-заявку.
   Е-mail: enquiries@wto.org
   Детальніше про стажування можна прочитати на сайті: Деталі
  6. Тенденції в фінансово-кредитній сфері обумовлюють забезпечення розвитку корпоративного управління та інновацій на ринку банківських послуг, потребують знання новітніх підходів в реалізації стандартів банківництва, а також обумовлюють постійну вимогу удосконалювати професійні компетенції сучасного фахівця-банкіра. Відповідно до сучасних вимог, ДВНЗ «Університет банківської справи» та ПАТ «Державний ощадний банк України» уклали договір про надання освітніх послуг та забезпечення  розвитку співпраці щодо підготовки фахівців для потреб банку.
   ПАТ «Державний ощадний банк України» на постійній основі пропонує стажування з перспективою заміщення вакантних посад банку.
  7. На базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», сумісно з представником торгівельно-промислової палати Мартіном Ройтером, відбулося обговорення спільної реалізації проекту стажування та тимчасового працевлаштування в Німеччині.
   Співпраця з Німеччиною передбачає реальні можливості стажування для студентів та викладачів в рамках проекту «Internship Program of German Business for Ukraine 2017».
   Період подання документів для розгляду з 11 квітня по 06 червня 2016р.
  8. Університет банківської справи підписав угоду з ПАТ КБ “Приватбанк” щодо зарплатного проекту та організації виробничої практики 25 березня Університет банківської справи та ПАТ КБ “Приватбанк” підписали договір про розрахунково – касове обслуговування з використанням платіжних карток. Відтепер ПАТ КБ “Приватбанк” здійснюватиме обслуговування Університету банківської справи в частині відкриття карткових рахунків для виплати заробітної плати, стипендії та інших видів виплат. Крім того у студентів з’явиться можливість проходження стажування та он-лайн практики в «Приватбанку» та отримання пропозицій подальшого працевлаштування. Деталі
  9. rabota.ua – самая эффективная площадка страны по поиску работы в сети Интернет, где ежедневно размещается более 100 000 актуальных вакансий – это абсолютный рекорд среди сайтов данной специализации.

   Ежедневно команда нашего сайта работает над тем, чтобы работодатель и соискатель могли как можно быстрее найти друг друга. Ведь главная ценность rabota.ua – создавать возможности!

  10. Все про бухгалтерський облік – всеукраїнська професійна газета.

 


А також іншіпідприємства-партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.