Онлайн практика для студентів від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у 2020 році  створив  навчальний продукт для студентів ВНЗ «UKRSIB praktyka online». Курс охоплює всі знання, які отримують студенти, приходячи до нас на очну практику. Курс є безкоштовним, інтерактивним, кожен розділ супроводжується питаннями, включає пізнавальні відео. Успішне проходження курсу підтверджується персоналізованим сертифікатом з індивідуальним номером. Даний курс також отримав схвалення від Міністерства освіти і науки України.

Про навчальний продукт:

Продукт розробили фахові менеджери UKRSIBBANK BNP Paribas Group для студентів 1-5 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Курс допомагає молоді визначитися з майбутнім професійним напрямом та перевірити свої здібності. За перший рік роботи з ним познайомилось понад 3 000 студентів ВНЗ нашої країни.

Оскільки бізнес-середовище швидко змінюється, влітку 2021 року ми вже зробили перше оновлення курсу.  А саме, додали розділ – «Професійні напрями та кар’єра у банку». В ньому йдеться про професії в UKRSIBBANK, а це не лише співробітники відділень, як здається на перший погляд, а й ще IT-фахівці, аналітики, аудитори, юристи та багато інших експертів з різних напрямів. Також студенти зможуть більше дізнатися про EVP UKRSIBBANK (можливості, які працівники отримують з нашим банком).

Більше інформації про Онлайн практику для студентів за посиланням – https://my.ukrsibbank.com/ua/careers/online_practice_for_students/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.