Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» приєднався до міжнародної ініціативи Global Money Week

Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» розпочав реалізацію заходів щодо проведення тижня #Globalmoneyweek #GMW в #BankingUniversity #Університет банківської справи. Університет банківської справи вп’яте приєднується до міжнародної ініціативи Global Money Week. Серед провідних організаторів – Національного банку України та Міністерства фінансів України – ДВНЗ «Університет банківської справи» є одним із найактивніших установ щодо забезпечення просвітницької діяльності для дітей та молоді з метою підвищення рівня фінансової грамотності.

Черкаський інститут розпочав тиждень з організації тренінгу на тему «Особиста фінансова безпека та кібер-безпека» в межах проведення занять з навчальної дисципліни «Безпека банківської діяльності». Студенти вивчали та додатково розробляли правила безпечної фінансової поведінки в різних ситуаціях: на вулиці, у громадському транспорті, у школі, вдома. Розглядался питання, пов’язані із безготівковими грошима, їхніми особливостями, правилами розрахунку за використування банківської платіжної картки, безпеки розрахунків в Інтернеті.

Протягом тижня, в подальшому, кожен випробує себе наставником у школярів щодо опанування основних засад особистої фінансової безпеки та кібер-безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.