Круглий стіл на тему: «Актуальні питання в сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу, громадських формувань та актів цивільного стану»

25 червня 2018р. за ініціативи Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» проведено «круглий стіл» на тему: «Актуальні питання в сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу, громадських формувань та актів цивільного стану».

У заході взяли участь заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Нона Корж та керівники структурних підрозділів управління: Світлана Петренко, Анжела Пустовар та Світлана Шуляк-Гончаренко.

Працівники юстиції довели до відома присутніх інформацію про основні нововведення у законодавстві України у сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу, громадських формувань та актів цивільного стану, а також проблемні питання, які виникають під час державної реєстрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.