Концерт до Дня банківських працівників

Свято банківських працівників – це свято – доказ важливої ролі банківської системи та визнання вагомості внеску банківських працівників у розвиток економіки нашої держави, забезпечення її фінансової стабільності і процвітання!

Професія банкіра вимагає від фахівця таких якостей як прагматизм, аналітичний склад мислення, компетентність у своїй справі, стратегічне бачення діяльності банку, економіки в цілому. Цей список є далеко не повний, адже банківська освіта дає змогу реалізуватися практично кожній людині у різноманітних галузях.

В Черкаському інституті пройшли урочисті заходи до Дня банківських працівників, в яких прийняли участь студенти команди КВК XXXL, Хореографічний ансамбль «Star dance», вокального ансамблю «Креатив», а також гості, команда КВК Тальнівського будівельно-економічного коледжу «АМА ХАСЛА».

Свято Дня банківських працівників співпало зі святом Всеукраїнського дня вишиванки. Свято вишиванки підтримали викладачі та студенти інституту, прийнявши участь у конкурсі на кращу вишиванку.

У цей прекрасний святковий день, всім банківським установам, від усього серця бажаємо мирного неба над головою, зичимо  стабільності і процвітання, піднесення і визнання, та відданості ваших клієнтів, а працівникам – міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів та достатків!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.