Конкурс для студентів “Scholarship в Україні”

Увага, стартував Конкурс!

В межах соціального проєкту для студентів “Scholarship в Україні” стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.

Компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовує вже VII конкурс для здобувачів вищої освіти. Призовий фонд цього конкурсу складає 84 000 грн.

 Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде четверо) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

  1. І грант –  з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування”, подавати заявку на сторінці “https://turbozaim.com.ua/konkurs/
  2. ІІ грант – з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“ , заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/
  3. ІІІ грант –  з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” –  умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship (роботу направляти на поштову скриньку  grant@aweb.ua)
  4. IV грант – з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” – умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh

 Готові роботи приймаються до 5 липня.

Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту “Scholarship в Україні”.

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/Lzibcsjl0q0

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту «Scholarship в Україні»
тел.: +380 67 622 62 82

grant@scholarship.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.