Інновації – своєрідний мейнстрім чи вимога часу?

Сьогодні розпочала роботу ХVI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів»,  що відбуватиметься упродовж 20-21 квітня 2017 року на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Сьогоднішній день був надзвичайно плідним. До участі в конференції долучилися студенти 3-4 курів бакалаврату, магістранти, а також представники інших навчальних закладів.   Учасники конференції поділилися результатами своїх останніх наукових пошуків, що висвітлюють проблеми та шляхи їх подолання в банківському секторі економіки, страхової справи, основних аспектів інноваційного розвитку, обліку та аналізу, а також удосконалення правовідносин у сфері фінансів.

Необхідно відмітити високий рівень доповідей молодих науковців, що обумовлювало неабияку дискусію на пленарних та секційних засіданнях конференції. Також варто відзначити відмінну організацію в проведенні конференції нашими студентами учасниками – представникам студентського наукового товариства Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Бажаємо плідного пошуку на науковій ниві та подальших успіхів в забезпеченні розвитку вітчизняної економіки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.