ІІІ Регіональний турнір з фінансової грамотності

Шановні учні, студенти, викладачі, колеги!

30 листопада 2019 року в Черкаській області відбудеться ІІІ Регіональний турнір з фінансової грамотності.

Організаторами Турніру виступають Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Турнір є відкритим для учнів 10-11 класів і учнівських об’єднань, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів I-IІ рівнів акредитації.

Турнір проводиться з метою створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих і дослідницьких здібностей школярів та студентів у підвищенні фінансової грамотності і забезпеченні фінансової освіти та формування фінансової культури і фінансової поведінки у рамках проведення дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу «Фінансова грамотність».

В Турнірі можуть брати участь команди з 3-5 учасників.

Команди мають вчасно оформити заявки на участь в Турнірі. Реєстрація команди проводиться капітаном команди шляхом заповнення реєстраційної форми.

Реєстрацію команд продовжено до 06 листопада 2019 року до 23.59 год. включно. Жеребкування заочного етапу відбудеться 07 листопада 2019 року об 11.00 год.

Ознайомитись з Положенням про проведення третього регіонального турніру з фінансової грамотності можна тут.

Запрошуємо до участі у Турнірі!

Зареєструйте команду до 06 листопада 2019 року! Заповніть реєстраційну форму і отримайте змогу пройти всі етапи турніру з нашою інформаційною підтримкою. Бажаємо успіху всім учасникам Турніру!

Контактні телефони:

+38(097) 211-47-17 – Нагайчук Неля Григорівна

+38(093) 905-14-18 – Харченко Анатолій Миколайович

+38(097) 513-40-80 – Шабанова Олена Вікторівна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.