Студенти Черкаського інституту прийняли участь у заходах Фестивалю фінансового здоров’я на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили

В рамках договору про співпрацю з Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили з 10 листопада по 12 листопада 2016 року студенти Черкаського інституту мали можливість прийняти участь у заходах присвячених Фестивалю фінансового здоров’я. Серед заходів Фестивалю були проведені: фінансова гра «Золотий гаманець» та вікторина “Національна грошова одиниця – запорука фінансового здоров’я країни”. Студенти інституту розглянули питання функціонування грошових одиниць світу та їх роль у розвитку економіки країни, а також визначили відмінні риси, особливу символіку національної валюти, яка служить показником незалежності і унікальності держави.

Фестиваль фінансового здоров’я також був ознаменований і спортивними заходами між студентами ЧНУ ім. П.Могили та ЧННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» у змаганнях з волейболу та баскетболу серед команд хлопців та дівчат, де студенти нашого інституту вибороли перші місця та залишили позаду своїх суперників.

Питання фінансового сталого розвитку країни неможливе без розвитку основних галузей економіки. Студенти інституту мали можливість побувати на екскурсії на одному з провідних підприємств Миколаївщини з іноземними інвестиціями та високою платіжною та податковою дисципліною – на Миколаївському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна», що входить до міжнародної корпорації Anheuser-Busch InBev, яка є лідером світового пивоваріння. Під час екскурсії студенти ознайомилися з особливостями виробничого процесу на підприємстві.

Студенти ЧННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» висловлюють щиру подяку адміністрації Університету та Інституту за підтримку в організації участі  у заходах Фестивалю фінансового здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.