Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації

certification_training

Черкаський навчально-науковий інститут – відокремлений структурний підрозділ ДВНЗ “Університет банківської справи”, планує процедуру ліцензування освітньої послуги по підвищенню кваліфікації фахівців банків та інших кредитно-фінансових установ за програмами, узгодженими з Міністерством освіти і науки України. Курси підвищення кваліфікації проводитимуться за 72-годинною навчальною програмою, по закінченню навчання слухачі отримають документ про підвищення кваліфікації встановленого державного зразка.

Головними напрямами діяльності у напрямку підвищення кваліфікації є:

  • підвищення кваліфікації фахівців банківських установ регіону;
  • підвищення кваліфікації державних службовців;
  • організація семінарів для фахівців Національного банку України;
  • проведення короткострокових семінарів з актуальних питань банківської діяльності.

Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи” — спеціалізований навчальний заклад більш ніж з 40-річною історією. Він має усталені традиції, сучасну матеріально-технічну базу, висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який забезпечує високу культуру і якість викладання.

До викладання на курсах запрошуються провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів Черкас, Києва, фахівці-практики системи Національного банку та комерційних банків, консультанти з за кордону. У подальшому планується розширення переліку освітніх послуг, які будуть надаватися при Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ “Університет банківської справи”, але при цьому провідним завданням залишатиметься саме організація підвищення кваліфікації і перепідготовки фахівців-економістів, та залучення до співпраці якомога ширшого кола замовників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.