BOOKFEST. АВТОР – КНИГА – ЧИТАЧ!

20-22 квітня в Черкасах відбувся другий книжковий фестиваль. Захід, на якому можна було не тільки купити книжкові новинки, а й дізнатися багато нового і цікавого, поспілкуватись з улюбленими авторами і найголовніше, що для цього не потрібно їхати до Києва чи Львова.  Це відбувається в рідному місті.

Книжковий фестиваль «Маестро» — це культурна платформа для знайомства з українськими письменниками, видавцями та дизайнерами. Цьогоріч на захід приїхали 52 українських видавництва, відбулося близько 100 зустрічей із письменникам, науковцями та громадськими діячами. Серед головних гостей – Василь Шкляр, Оксана Забужко, Дара Корній, Любко Дереш, Мирослав Дочинець, Володимир Лис, Сашко Дерманський, Артем Полежака та багато інших.

Сьогодні Василя Шкляра називають батьком українського бестселера. Кожен його роман викликає неабиякий резонанс у суспільстві. Тираж «Чорного Ворона» уже сягнув за 150 тисяч. Культовий роман «Ключ» нещодавно витримав десяте видання. Книги Василя Шкляра перекладено англійською, болгарською, вірменською, шведською, словацькою, російською мовами.

Відомий український письменник Василь Шкляр презентував свій новий роман «Троща», про Українську Повстанську Армію, про національно-визвольну боротьбу, про людей, які поклали  своє життя на вівтар незалежності України.

Головний герой твору – вояк УПА, якого ніяк не полишать спогади про війну. Дія в романі відбувається в 1947 році, коли УПА припинила відкриту збройну боротьбу і відійшла в підпілля. Назва книги – символічна. Трощею на Галичині називали очерет, там переховувались підпільники-повстанці. «Але це слово має багато значень. Троща – це катастрофа, бійня, трощення людських життів, доль, характерів. Я писав цей роман із болем. Ви відчуєте той біль, коли читатимете «Трощу», – каже письменник. Презентація книги зібрала чимало поціновувачів творчості Василя  Шкляра та його сильного, мудрого й влучного слова, на якому виховується не одне покоління. Книга покликана показати усьому світові, що українці  не  змирилися з режимом і продовжують боротьбу за свою незалежність.

Василь Шкляр на Черкаському книжковому фестивалі

Черкаська міська рада  для бібліотеки Черкаського Інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»  передала  п’ять примірників роману «Троща» та ще один примірник  подарував сам автор.

Читання розширює світ!

Запрошуємо до бібліотеки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.