Науково-практична дискусія на тему “Фінансовий сектор України: сучасний стан та основні його пріоритети для відновлення повоєнної економіки”

18 травня у рамках проведення Львівським національним університетом імені Івана Франка Всеукраїнського фестивалю науки-2023 відбулася науково-практична дискусія на тему “Фінансовий сектор України: сучасний стан та основні його пріоритети для відновлення повоєнної економіки” за участю Вадима Шияна. Обговорили проблематику сучасного стану банківництва та його фінансового потенціалу до підтримки суб’єктів реального сектору; особливостей поточного розвитку інституцій небанківського фінансового сектору, зокрема фінансових та страхових компаній. Вадим Шиян закцентував увагу студентства на найбільш перспективних професіях у сфері фінансового посередництва.
Дякуємо Вадиму Шияну за пізнавальну бесіду та безмежно пишаємося такими високими професійними досягненнями нашого випускника та дуже цінуємо готовність ділитися своїм практичним досвідом зі студентством.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.