Зустріч зі стейкхолдерами для спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Сучасна освіта потребує постійного вдосконалення освітніх програм і навчальних планів, особливо в частині формування практичних професійних компетенцій. Це було б вкрай складно без системної багаторічної співпраці і надійної допомоги з боку спейкхолдерів. Таким партнером для спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Черкаське відділення Львівського національного університету ім. І.Франка є ІТ-компанія Everlabs. Особливо приємно, що її очолює Oleg Pasko Олег Пасько, випускник нашого інституту.
20 липня 2022 р. відбулась конструктивна зустріч за участі проф. Н.М. Пантєлєєвої та О. Пасько, під час якої обговорювалося питання стану і перспектив розвитку спеціальності, яка є ключовою для ІТ-індустрії, що забезпечила з початку року рекордні $3,2 млрд експортних надходжень до української економіки.
Відмічалось, що динаміка і попит процесів цифровізації вимагають випереджального погляду на зміст освіти програмної інженерії, щоб забезпечити затребуваність і конкурентоспроможність випускників. Врахування за результатами зустрічі висловлених побажань дозволить покращити освітню програму і навчальний план спеціальності.
Молода і високопрофесійна родина фахівців EverLabs відкрила можливості для навчання і стажування, проходження практик нашими студентами і підвищення кваліфікації викладачами.
Підкреслимо, що провідні фахівці EverLabs долучились до освітнього процесу щодо опанування студентами знань проєктування і навичок технологій розробки програмних продуктів. Пасько О.М. в цьому році очолив Державну екзаменаційну комісію з захисту кваліфікаційних дипломних робіт бакалаврів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення». Така співпраця 🤝 є запорукою успішного і якісного формування прикладних фахових компетентностей майбутніх фахівців.
Крім того, щороку разом з Everlabs для студентів проводяться відкриті дискусії і воркшопи щодо перспектив розвитку ІТ у світі та в Черкасах, побудови власної професійної траєкторії і створення стартапів. Пасько О.М. як роботодавець бере участь у традиційному «MEET UP» в рамках локацій інтелектуального воркшопу «MOZGI» і Your Future Employer, виступає спонсором Регіонального турніру з фінансової грамотності.

Безмежно дякуємо Олегу Пасько і всій команді Everlabs за цікаву та змістовну зустріч та цінні рекомендації, високий професіоналізм, відкритість і готовність підтримати молодь на шляху професійного самовизначення і вдосконалення власних здібностей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.