До уваги абітурієнтів, студентів та їх батьків

З 1 червня 2022 року Черкаський інститут Університету банківської справи розпочав нову захоплюючу сторінку свого розвитку. Зараз ми стали частиною одного з найпривабливіших та найупізнаваніших науково-освітніх інституцій України – Львівського національного університету імені Івана Франка. Наразі ми функціонуємо як Територіально відокремлений структурний підрозділ “Черкаське навчально-наукове відділення Львівського національного університету імені Івана Франка”.

Рішення про нашу реорганізацію шляхом приєднання до Львівського національного університету імені Івана Франка було прийнято Кабінетом Міністрів України (розпорядження № 1806-р «Про реорганізацію Університету банківської справи» від 29 грудня 2021 року) та Міністерством освіти та науки України (наказ № 165 «Про реорганізацію Університету банківської справи» від 14 лютого 2022 року).

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1806-р від 29.12.2021 р. доступне за посиланням.

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 165 від 14.02.2022 р. можна ознайомитися за посиланням.

Переконані, що наш багаторічний досвід підготовки висококваліфікованих та затребуваних фахівців у поєднанні з віковою історією Львівського національного університету імені Івана Франка у формуванні інтелектуальної еліти Української Держави створить нові потужні синергетичні ефекти для наших випускників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.