Круглий стіл «Соціально-правові аспекти протидії наркотизації українського суспільства»

Правова освіта передбачає залучення студентів до різноманітних публічних заходів, що позитивно впливає на формування професійних якостей юриста. Складно уявити успішного правника, який не володіє тонкощами ораторського мистецтва, не вміє доводити свою точку зору та переконувати. Саме проведення зустрічей у форматі круглого столу і сприяє розвитку таких корисних навичок.

Студенти Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», які навчаються за спеціальністю «Право», активно долучились до проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права. На прохання студентства викладачі були мінімально задіяні в організації заходу.

Після ретельної підготовки студенти організували проведення круглого столу: «Соціально-правові аспекти протидії наркотизації українського суспільства», який відбувся 12 грудня 2017 року. Для проведення заходів запрошено представників Національної поліції та закладів охорони здоров’я.

Надзвичайно цікава й захоплююча дискусія розгорнулась навколо актуальної в суспільстві теми легалізації легких наркотиків. Студенти сміливо відстоювали свою думку і не соромились вступати в суперечку із викладачами або ж представниками правоохоронних структур.

Учасники круглого столу із великою цікавістю прослухали повідомлення старшого оперуповноваженого управління протидії наркозлочинності ГУ НП України в Черкаській області  Ковальця О.О. та начальника сектору управління превентивної діяльності ГУ НП України в Черкаській області Суденко Ю.А. Корисною та повчальною виявилась інформація, доведена під час виступу представника Черкаського обласного наркологічного диспансеру Карась Н.Ф.

Окрема подяка організатору та ведучому круглого столу студенту 4-го курсу Пасічнику Віктору за ініціативу та  креативний підхід у проведенні науково-практичного заходу.

Учасники круглого столу отримали не лише корисну правову інформацію щодо сфери нелегального обігу, а й збагатилися  досвідом ведення дискусії та обґрунтування власних наукових переконань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.