Філософські роздуми Великого Кобзаря

«Філософські роздуми Великого Кобзаря» – під таким гаслом відбулися традиційні Шевченківські читання в інституті цього року. І хоча пандемія внесла свої корективи у формат заходу, що відбувався у колі малих студентських груп, виступи учасників були щирими та пристрасними.

Так, Басараб Анна, студентка І курсу групи БФБС-120, у своїй доповіді порушила одвічне філософське питання про феномен щастя, його розуміння геніальним поетом Тарасом Григоровичем Шевченком. Майбутні правники – студенти групи БП-120 Бондаренко Данило та Сіренко Олександр ознайомили присутніх з Шевченківським трактуванням категорій «свобода» і «право». Ідея Бога у творчій свідомості поета, релігійність та атеїзм у житті й творчості Великого Кобзаря – далеко неповний перелік питань, відповіді на які надав студент групи БМ-120 Будник Ілія у своєму виступі, змусивши однолітків по-новому осмислити творчість українського генія слова. Образ жінки у творах Т.Шевченка виявився близьким і зрозумілим для майбутніх бухгалтерів – студенток групи БП-120.

Світогляд Тараса Григоровича Шевченка – це вираз ідеалів, поглядів і переконань нашого народу, це духовна основа української самобутності, прагнення до свободи і незалежності. І саме вивчення творчості Великого Кобзаря через осягнення його філософських міркувань – ключ до розуміння проблемних питань сучасного світу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.